‘Het is kut. Het is kut. Het is kut’.

10 minuten reiki.

‘Alles is goed. Alles is goed. Alles is goed’.

Zo maar een ochtend met Reizend Licht op stap. Vrijwillig reiki geven in een verpleeghuis. Aan mensen die op een ander pad zijn dan jij en ik. ‘Dementen’, worden ze genoemd…. Medemensen. Met wie we lachen, naar wie we luisteren, bij wie we zijn om van dichtbij of iets verder weg, als dat nodig is, reiki te geven.

Wondermiddel

Nee, reiki is geen wondermiddel. Het is eigenlijk gewoon puur natuur. Reiki is universele levensenergie en altijd in en overal om ons heen. Reiki ondersteunt ons zelfhelende vermogen. Reiki geeft licht. En verlichting.

En daarom kan het zijn dat binnen tien minuten reiki de terugkerende zin ‘het is kut’ zo maar ineens verandert in ‘alles is goed’. Wat een prachtige ochtend vol geluksmomenten.

Ook voor jou

Als je wilt aansluiten, meereizen, reiki wilt leren of delen. Als je de stichting Reizend Licht wilt steunen: alles is welkom. www.reizendlicht.nl